Ciekawa oferta pracy w naszej gminie

Firma Astorga  (Nowe Grabie k/Płocka), zajmująca się wykonywaniem GW Instalacji Obiektowych w tym:
1. instalacji elektrycznych
2. instalacji nisko prądowych
3. instalacji wod kan i hydrauliki wraz z białym montażem
4. instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych
5. instalacji wentylacyjnych,
poszukuje kandydatów na stanowisko ELEKTRYK
OFERUJEMY:
umowę o pracę
WYSOKIE WYNAGRODZENIE adekwatne do kwalifikacji
szkolenia branżowe,
pracę w delegacji (pn-pt)
OCZEKUJEMY:
- uprawnień do 1kW
- zdolności do pracy również powyżej 3 metrów
- prawa jazdy kategorii B (mile widziane)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- diagnozowanie i naprawa instalacji,
- czytanie dokumentacji technicznej i wykonywanie prac zgodnie z projektem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
+48 606 93 48 58

Kontakt z redakcją portalu naszGabin.pl

e-mail: redakcja@naszgabin.pl | www.naszgabin.pl