• W piątek, 11 października 2019 roku, odbyła się Gala XX edycji Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Podczas tej uroczystości Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wręczył nagrody laureatom i wyróżnionym m. in. w tegorocznym konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

  Konkurs ten jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w warszawie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności pożytku Publicznego oraz Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie. W dziewiątej edycji jury zapoznało się z 69 kandydaturami i przyznało trzy wyróżnienia, jedno trzecie miejsce, jedno drugie miejsce i dwa pierwsze miejsca. Mazowsze jest pełne ludzi wrażliwych i poświęcających swój wolny czas na rzecz innych. W grupie nagrodzonych pierwszym miejscem znalazł się Klub Ośmiu w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie, który reprezentowały trzy uczennice czwartej klasy technikum wraz z Wicedyrektor Marią Elżbietą Błaszczyk, Kamillą Krakowską i Marzeną Sosińską.

  XX Galę poprowadził Tomasz Kammel, a gwiazdą tego wieczoru był Marcin Wyrostek z zespołem oraz tancerzami Anną Głogowską i Marcinem Olszewskim.

  Członkowie i opiekunowie Klubu Ośmiu bardzo dziękują Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

   

   

 • Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie pomocy na realizację operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Kontakt z redakcją portalu naszGabin.pl

e-mail: redakcja@naszgabin.pl | www.naszgabin.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 naszgabin.pl
Projekt i wykonanie: HEDEA