Programy pomocowe dla pracodawców i przedsiębiorców z terenu powiatu płockiego

W ramach tarczy antykryzysowej związanej z epidemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Płocku za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy ogłosiło nabór wniosków do programów pomocowych skierowanych do przedsiębiorców, którzy działalność gospodarczą prowadzą na terenie powiatu płockiego.

Tarcza przewiduje możliwość uzyskania:
1. Pożyczki dla mikroprzedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej z możliwością całkowitego umorzenia.
2. Dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19 dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników.
3. Dofinansowania mikroprzedsiębiorcy, małemu i średniemu przedsiębiorcy części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19
4. Dofinansowania organizacji pozarządowej części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne dla w przypadku spadku przychodów z działalności statutowej w następstwie wystąpienia COVID-19.

Prosimy o zapoznanie się z materiałami na stronie: www.plock.praca.gov.pl

Kontakt z redakcją portalu naszGabin.pl

e-mail: redakcja@naszgabin.pl | www.naszgabin.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 naszgabin.pl
Projekt i wykonanie: HEDEA